מי אנחנו.

Parallax הינה אחת מהחברות המובילות בישראל לפיתוח ובניית מערכות WEB ואתרים אשר פיתחה עד היום עשרות מערכות WEB (מערכות CRM, הזמנות/משלוחים, לומדה ועוד) ומאות אתרים בכל התחומים וצברה ניסיון רב ויכולות מקצועיות מוכחות בבניית אתרים ומערכות WEB, שעונים בצורה מיטבית לצורכי בית העסק ומביאים לתוצאות הרצויות.

web
dev

- הכירו את הצוות -

עידן ליבוביץ'

Founder & CTO

את הידע הייחודי בפיתוח ותכנות עידן חידד במשך כל חייו.

את דרכו העסקית הוא התחיל בתור "עידן המחשבים" אי-שם בשנות ה90, עבד כשכיר בחברות רבות, היה לשותף מייסד בחברת שקוף.מדיה ולאחר פירוק החברה החליט להקים אחת ולתמיד את החברה עליה תמיד חלם – פרלקס, אשר בה הוא מתווה את שיטת העבודה החל מניהול פרויקטים ועד לכתיבת הקוד הכי נקי ומדויק.

החזון שלו הוא קביעת סטנדרט חדש ואיכותי לפיתוח בארץ ובעולם. את הידע הייחודי והנסיון הרב בפיתוח מערכות מתקדמות הוא מתחייב לשלב בכל משימה לה הוא נדרש. 

עומרי קדוש

CMO

את סמנכ"ל השיווק שלנו, עומרי, אתם כנראה מכירים כי איתו שוחחתם בטלפון והוא עזר לכם לאבחן את התשובה הדיגיטלית המדויקת לצורך שהביא אתכם לחפש אותנו!

עומרי ליווה עסקים רבים מתחומים מגוונים, ולו נסיון רב במציאת חליפה אסטרטגית נכונה לאתגרים העומדים מול העסק שלכם כיום. הוא מתמחה בייצור תכנית עבודה מדויקת וארוכת טווח שמשרטטת את הדרך אל המטרה שאליה רוצים להגיע. 

את הידע והנסיון בשירות וניהול מכירות עומרי מקפיד ליישם בסבלנות עם כל לקוח קטן כגדול, ומאמין בכנות ותקשורת.

תמר זליג

Art Director & Senior Designer

בוגרת לימודי התואר הראשון בתקשורת חזותית- BDesign, H.I.T.

תמר התחילה כמעצבת בשלוחה תל-אביבית של הסטודיו הניו-יורקי לעיצוב 'Bolds creative', המשיכה כמעצבת בכירה ב'סטודיו קרנף' למיתוג ועיצוב, ולבסוף פתחה סטודיו עצמאי במסגרתו ניהלה אמנותית מותגים רבים ועסקה בקשת רחבה של פרויקטים מפרינט ועד אינטראקטיב.

את הידע המקצועי בעיצוב, מיתוג וUX/UI היא מקפידה ליישם בכל פרויקט של החברה.

עמי אליהו

Full-stack Web Developer

עמי הוא בוגר לימודי I.T ב- Duhok Polytechnic University, אך את רב הידע המקצועי המרשים שהוא מביא עמו, למד בכוחות עצמו מתוך אהבה לתחום.

עמי יליד דוהוק; כורדיסטן, אך לפני שהגיע לישראל שהה גם בנורבגיה ובהולנד. כבר בתור נער צעיר גילה את הכשרון לפיתוח וקוד, כאשר ניהל פרויקטים עם חבריו.

את הגישה הבינלאומית, הצעירה והרעננה שלו הוא מקפיד לשלב בכל פרויקט; לצד האדיבות והסבלנות שלו תמצאו שאיפה מתמדת להתפתחות, עדכניות וחדשנות.

ואולי גם אתה!

חושב שאתה יכול / רוצה / חייב להיות חלק מהצוות המנצח שנקרא פרלקס? שלח לנו קו"ח ואולי יש לנו משרה להציע לך!

333
פרויקטים
333
לקוחות
499
שנות נסיון
3
עובדים
0
משרדים
2
כוסות אספרסו ביום

בין לקוחותינו

לקוחות מרימים לנו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן