שרונית – חנות דגים במשמר השרון שרונית – חנות דגים במשמר השרון

שרונית – חנות דגים במשמר השרון

ברוכים הבאים לחנות הדגים שרונית, חנות מקומית לממכר דגי מאכל טריים. החנות ממוקמת בקיבוץ משמר השרון שבעמק חפר ושייכת לקיבוץ. מתוך חזונם של צוות החנות לשדרוג ושיפור חווית הקניה בחנות, פיתחנו עבורם אתר שמאפשר ללקוח לבצע קניה מדויקת הכוללת את כל הפרטים הכי קטנים בעולם הדגים הטריים!

הסיפור של שרונית מתחיל בשנות ה-70 המוקדמות, אז הקים הקיבוץ דוכן בשם ״שרונית״ למכירת תוצרתו החקלאית שכלל פירות מהמטעים ודגים מהמדגה של הקיבוץ (בעיקר קרפיון, בורי ומושט). הדוכן היה ממוקם בכניסה לקיבוץ, ולאור הצלחתו במכירת הדגים, הפך לצינור שיווק של המדגה הקיבוצי, ובמקביל נוספו דגים גם ממקומות אחרים (באסים שהתחילו לגדל במדגה של הקיבוץ, ודניס, לברק וסלמון שייבאו מבריכות גידול בארץ ומחו״ל).
כעבור מספר שנים, כשהקימו את מתחם ״אלונית״ בצמוד לקיבוץ (צומת העוגן), העבירו את דוכן השרונית – שהפך לחנות הדגים של הקיבוץ, למתחם החדש. לאחר שנים מועטות, חזרה החנות למיקומה המקורי וההיסטורי, והחלה לפעול כפי שהיא פועלת כיום, עם סחורה מגוונת הודות לאספקת הדגים מבריכות הקיבוץ, מבריכות נוספות בארץ ואף מייבוא דגים מחו״ל.
בשנת 2010 עברה החנות ממקומה ההיסטורי למיקומה הנוכחי.
כיום החנות ממוקמת בתוך הקיבוץ, ומתמחה בממכר וניקוי דגי מאכל טריים בלבד. בחנות נמכרים מוצרים נלווים נוספים כגון: יין, שמן זית, תבלינים ועוד. אנחנו מזמינים אתכם להינות מניסיון עשיר ומקצועי של למעלה מ-40 שנה ומשרות אדיב וממוקד לקוח. הדגים בחנות נמכרים טריים בלבד ואין סחורה קפואה כלל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
גלילה לראש העמוד
בודק...