מיתוג ועיצוב

פתרונות עיצוב ומיתוג

כל חברה, קטנה, בינונית או גדולה, צריכה עיצוב ומיתוג שדרכו תמצא דרך לבטא את עצמה, לבלוט מעל מתחריה ולהעביר את המסרים שלה בצורה חדה, ברורה, ישירה וכמובן – מעוצבת. וכאן בדיוק Parallax נכנסת לתמונה, או ליתר דיוק – לתהליך מיתוג לעסק.

כחברה המספקת שירותי עיצוב ומיתוג, אנחנו מאמינים בבניית מותגים יפים ואסתטיים אבל יותר חשוב מזה, שיהיו גם נכונים לערכי המפתח של העסק. בתהליך העבודה אנו חושבים על פיתוח שפת המותג בצורה יסודית שהוכיחה את עצמה עשרות פעמים בעבר, מא’ ואת ת’, כך שהמותג ידע להתאים את עצמו למציאות המשתנה ללא הרף ולהישאר רלוונטי תמיד! הגישה שלנו היא לעצב מותגים איכותיים בצורה פשוטה ומרעננת, תוך מתן יחס אישי ללקוחותינו, עמידה בזמנים, באוזן קשבת ובגמישות.

Parallax הוקמה במטרה להעניק מענה כולל של 360° בעולם ה-WEB. אנו מציעים מגוון פתרונות מיתוג ועיצוב דיגיטלי שיבליטו אתכם מעל כולם ויעזרו בהגדלת היקף הלקוחות והמכירות. אנו מתמחים במיצוב נוכחות דיגיטלית ובניית מוניטין חיובי ויציב לאורך שנים, בואו להפוך את העסק שלכם למותג חזק!. אצלנו תקבלו יחס חם וליווי אישי לאורך כל הדרך תוך השגת המטרות השיווקיות של העסק.

שירותים נוספים

פיתוח תוספי Wordpress
כחברה המתמחה בפיתוחי PHP ומומחית למערכות Wordpress, נעמיד לרשותכם ניסיון מקצועי של למעלה מ-10 שנים בתחום פיתוח תוספים לWordpress.
קרא בהרחבה
פיתוח מערכות Web
פיתוח מערכת WEB ייעודית לעסק תורמת באופן ישיר לייעול תהליכי העבודה בעסק ולהגדלת היקף המכירות.
קרא בהרחבה
שדרוג ותיקון אתרים קיימים
נניח שאתם מאוד אוהבים את האתר שלכם ורוצים לשפר בו משהו נקודתי, להוסיף פיצ'ר חדש, לשפר נראות של איזור מסוים; האפשרויות בלתי מוגבלות! בשיחת ייעוץ נאבחן יחד את הצורך ונציע לכם מגוון מסלולים לפתרון מושלם.
קרא בהרחבה
שירותי אחסון ותמיכה
Parallax הוקמה במטרה להעניק מענה כולל של 360° בעולם ה-WEB; בין אם הגעתם לקצה גבול היכולת שלה בפיתוח/תכנות/עיצוב, ובין אם אתם פשוט מחפשים מקום איכותי ותומך לאחסן בו את האתר שלכם.
קרא בהרחבה
פתרונות עיצוב ומיתוג
רגע לפני בניית אתר, חשוב לבחון מחדש את המותג שלנו והעולם הגרפי שהוא מביא עמו. מיתוג נכון מתחיל במחקר ואפיון מדיוק, ממשיך בבחירות עיצוביות שמחזקות את ערכי המפתח של המותג ומסתיים בביצוע קפדני, יפהפה ונכון.
קרא בהרחבה
גלילה לראש העמוד
בודק...