פיתוח תוספי WordPress

פיתוח תוספי WordPress

פיתוח תוסף WordPress הינו הליך מורכב המחייב להכיר מקרוב את צרכי הלקוח (בעל האתר) ואת מכלול אפשרויות התכנות בתוך המערכת. כחברה המתמחה בפיתוחי PHP ומומחית למערכות WordPress, נעמיד לרשותכם ניסיון מקצועי של למעלה מ-10 שנים בתחום פיתוח תוספים ל-WordPress.

הליך פיתוח מתבצע במספר שלבים אשר נועדו לאפיין בצורה המדויקת את צרכי האתר, וכפועל יוצא מכך, לתכנת ולהטמיע את התוספים השונים על הצד הפרודוקטיבי ביותר. פיתוח תוספים ל-WordPress הינו הליך תכנות המאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של המערכת וכמו כן, תוכלו להשתמש במודול המפותח כתוסף ביותר מאתר אחד וללא הצורך בפיתוחו פעמים נוספות.

כיום, לאחר 10 שנות ניסיון ומוניטין מקצועי בתחום פיתוח PHP בכלל ומערכות הWordPress בפרט, אנו נעמיד לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות תכנות ופיתוח, דבר המאפשר לקהל לקוחותינו לבצע במערכות הWordPress את כל העולה על רוחכם.

בין תוספי WordPress שלנו

תוסף משלוחים לחברת בר משלוחים עבור ווקומרס, עובד עם מנגנון שיטות משלוח של ווקומרס, מאפשר פתיחת משלוח מתוך עמוד הזמנות ומתוך עמוד הזמנה. מעקב סטטוס משלוח – הצגת סטטוס משלוח מבר משלוחים
350 ₪
תוסף משלוחים לחברת ZigZag שליחויות עבור ווקומרס, עובד עם מנגנון שיטות משלוח של ווקומרס, מאפשר פתיחת משלוח מתוך עמוד הזמנות ומתוך עמוד הזמנה.
חינם
תוסף משלוחים לחברת בלדר עבור ווקומרס, עובד עם מנגנון שיטות משלוח של ווקומרס, מאפשר פתיחת משלוח מתוך עמוד הזמנות ומתוך עמוד הזמנה.
350 ₪

שירותים נוספים

פיתוח תוספי Wordpress
כחברה המתמחה בפיתוחי PHP ומומחית למערכות Wordpress, נעמיד לרשותכם ניסיון מקצועי של למעלה מ-10 שנים בתחום פיתוח תוספים לWordpress.
קרא בהרחבה
פיתוח מערכות Web
פיתוח מערכת WEB ייעודית לעסק תורמת באופן ישיר לייעול תהליכי העבודה בעסק ולהגדלת היקף המכירות.
קרא בהרחבה
שדרוג ותיקון אתרים קיימים
נניח שאתם מאוד אוהבים את האתר שלכם ורוצים לשפר בו משהו נקודתי, להוסיף פיצ'ר חדש, לשפר נראות של איזור מסוים; האפשרויות בלתי מוגבלות! בשיחת ייעוץ נאבחן יחד את הצורך ונציע לכם מגוון מסלולים לפתרון מושלם.
קרא בהרחבה
שירותי אחסון ותמיכה
Parallax הוקמה במטרה להעניק מענה כולל של 360° בעולם ה-WEB; בין אם הגעתם לקצה גבול היכולת שלה בפיתוח/תכנות/עיצוב, ובין אם אתם פשוט מחפשים מקום איכותי ותומך לאחסן בו את האתר שלכם.
קרא בהרחבה
פתרונות עיצוב ומיתוג
רגע לפני בניית אתר, חשוב לבחון מחדש את המותג שלנו והעולם הגרפי שהוא מביא עמו. מיתוג נכון מתחיל במחקר ואפיון מדיוק, ממשיך בבחירות עיצוביות שמחזקות את ערכי המפתח של המותג ומסתיים בביצוע קפדני, יפהפה ונכון.
קרא בהרחבה
גלילה לראש העמוד
בודק...