פיתוח מערכות Web

פיתוח מערכות Web

אתרי האינטרנט של זמננו אינם עוד אתרים המהווים חלון ראווה לעסק, אלא מערכות מתקדמות המאפשרות חוויה שונה ומיוחדת לגולש, אתרים אלו בנויים במורכבת כזו שקיימת מערכת לניהול תוכן עבור בעלי האתר, שבאמצעותה יש לו גישה לשנות ולעדכן שינויים ללא עזרתו של מפתח אתרים. שפת פיתוח זו היתה אחת השפות המובילות והנפצות בעולם לפיתוח אתרים ניתן להבין זאת מהאתרים מוכרים שפותחו בשפה זו כגון: facebook, google, Yahoo ועוד…

Parallax  עוסקת בפיתוח פתרונות תוכנה ומערכות WEB לבתי עסק וחברות המסתמך על אפיון מתקדם של צרכי המשתמש עד לרמת הפונקציונליות האולטימטיבית של כל רכיב במערכת. פיתוח מערכת WEB ייעודית לעסק תורמת באופן ישיר לייעול תהליכי העבודה בעסק ולהגדלת היקף המכירות.

צרכי החברה או היעד המוגדר שיווקית מתורגמים לתוכנה הכוללת מרכיבים משמעותיים הדורשים התייחסות ממוקדת: הגדרת הצרכים לפתרון העסקי שהוצע, ניתוח מצבים ובעיות, הגדרת תכנית פעולה, ביצוע התוכנה, הצגה, תחזוקה שוטפת ותיקון באגים.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה

שירותים נוספים

פיתוח תוספי Wordpress
כחברה המתמחה בפיתוחי PHP ומומחית למערכות Wordpress, נעמיד לרשותכם ניסיון מקצועי של למעלה מ-10 שנים בתחום פיתוח תוספים לWordpress.
קרא בהרחבה
פיתוח מערכות Web
פיתוח מערכת WEB ייעודית לעסק תורמת באופן ישיר לייעול תהליכי העבודה בעסק ולהגדלת היקף המכירות.
קרא בהרחבה
שדרוג ותיקון אתרים קיימים
נניח שאתם מאוד אוהבים את האתר שלכם ורוצים לשפר בו משהו נקודתי, להוסיף פיצ'ר חדש, לשפר נראות של איזור מסוים; האפשרויות בלתי מוגבלות! בשיחת ייעוץ נאבחן יחד את הצורך ונציע לכם מגוון מסלולים לפתרון מושלם.
קרא בהרחבה
שירותי אחסון ותמיכה
Parallax הוקמה במטרה להעניק מענה כולל של 360° בעולם ה-WEB; בין אם הגעתם לקצה גבול היכולת שלה בפיתוח/תכנות/עיצוב, ובין אם אתם פשוט מחפשים מקום איכותי ותומך לאחסן בו את האתר שלכם.
קרא בהרחבה
פתרונות עיצוב ומיתוג
רגע לפני בניית אתר, חשוב לבחון מחדש את המותג שלנו והעולם הגרפי שהוא מביא עמו. מיתוג נכון מתחיל במחקר ואפיון מדיוק, ממשיך בבחירות עיצוביות שמחזקות את ערכי המפתח של המותג ומסתיים בביצוע קפדני, יפהפה ונכון.
קרא בהרחבה
גלילה לראש העמוד
בודק...